• Головна
 • Новини
 • У Києві презентували англомовні кишенькові путівники Україною

29.03.2019, 11:28

У Києві презентували англомовні кишенькові путівники Україною

У Києві відбулася презентація туристичних путівників Україною Travel Guide, створених проектом Made in Ukraine.

Про це повідомив Укрінформ.

“Ідея зробити путівник Україною народилася після того, як у 2013 році вийшла книжка “Made in Ukraine: купуй, смакуй, мандруй”. Тоді книга всім сподобалась, але говорили, що бракує фотографій, і з нею дуже важко їздити. Почали питати, чому немає кишенькового варіанту, чому немає карт міст. І тому було вирішено, що потрібно робити pocket варіант книги, і travel guide”, - розповіла засновниця проекту Made in Ukraine Юлія Савостіна.

За її словами, у цьому путівнику зібрані найцікавіші та найзахопливіші місця для відпочинку, пам’ятки культури й архітектури, ресторани та магазини, популярні в місцевих жителів і затятих туристів. Савостіна зазначила, що у кожного путівника є свій автор, і це саме та людина, яка є знавцем того чи іншого регіону.

Автор путівника Києвом Арсеній Фінберг зауважив, що історичну інформацію про місто можна знайти в будь-яких джерелах, а от практичні маршрути, які можна взяти з собою під час прогулянки містом, дуже важко віднайти.

“Путівники Travel Guide мають настільки гарні фотографії, що одразу хочеться потрапити у ці місця, хочеться зробити свої селфі, і хочеться гуляти тими маршрутами, які описані в цій книзі”, - сказав він.

Під час презентації державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко зазначив, що уявити випуск цих путівників п’ять-сім років тому було б просто неможливо, і це є показовим кроком у тому, як змінюється життя, і як змінюється Україна. За його словами, Україна за допомогою цих путівників починає розповідати про себе на світовому рівні.

“Цю книжку хочеться подарувати друзям, її хочеться показати іноземцям. Це той продукт, за який не соромно ”, - сказав він.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Резервний варіант «слуг» знову не спрацював

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Михайло Цимбалюк

  Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: