• Головна
 • Новини
 • У Дрогобичі хворі на цукровий діабет залишись без безплатного інсуліну

16.12.2019, 09:54

У Дрогобичі хворі на цукровий діабет залишись без безплатного інсуліну

Минулого тижня міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів черговий прийом громадян. На прийом до міського голови зареєструвалися 9 осіб.

Основні питання та проблеми, з якими зверталися громадяни, це земельні питання, ремонт будівель, відключення від системи централізованого опалення та субсидій, про це повідомила прес-служба міської ради Дрогобича.

Окрім цього, дрогобичани звернулись до міського голови з проблемою видачі безкоштовного інсуліну для хворих на цукровий діабет.

Тарас Кучма роз`яснив, що програма реімбурсації інсуліну — державна і фінансування програми передбачене з державного бюджету. Однак у Програму було закладено вартість інсуліну вітчизняного виробника, а хворі використовували імпортний, ціна якого є вищою. Відтак, за словами міського голови, кошти на видачу безкоштовного інсуліну закінчились, їх перестали відшкодовувати і аптечні заклади припинили їх видачу.

Однак, міський голова наголосив, що Дрогобич регулярно клопоче та очікує на дії як обласного, так і державного керівництва щодо дофінансування програми, адже хворі на цукровий діабет повинні бути забезпечені інсуліном.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Богдан Рабешко

  Знову про наших львівських дурбаністів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: