14.01.2021, 16:27
У Чехії топ-чиновник пішов у відставку після скандалу з вакцинацією співробітників і їх родичів
У Чехії керівник Державного управління з охорони здоров'я Павло Бржезовський пішов у відставку після того, як стало відомо про проведення щеплень від коронавірусу співробітникам управління і їх родичам, які не мають права на пріоритетну вакцинацію.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Czech Radio.
Всього на вакцинацію поза чергою було використано 1 000 доз препарату, застосування якого регулюється суворими правилами.
Наразі у Чехії проводиться вакцинація медиків, які працюють з хворими на коронавірус, соціальних працівників в будинках для людей похилого віку, а також найстарших громадян, для яких зараження коронавірусом може бути смертельно небезпечним.
Про відставку керівника Державного управління з охорони здоров'я Чехії ЗМІ повідомив глава МОЗ Ян Блатни, підкресливши, що перевірка, пов'язана з цією справою, буде продовжена.
"Подібне абсолютно неприпустимо, такі події не повинні повторюватися. Було сказано абсолютно ясно, що пріоритет мають медики, люди похилого віку та співробітники установ соціальної опіки", - прокоментував ситуацію прем’єр-міністр Андрей Бабіш.
Нагадаємо, перші дні вакцинації проти коронавірусу в Польщі ознаменувалися скандалом через те, що кілька відомих людей отримали вакцину поза чергою.
Двох посадовців Варшавського медичного університету, де поза чергою вакцинували від коронавірусу низку знаменитостей, звільнили після скандалу.
За темою
- Чехія запровадила надзвичайний стан через наплив біженців з України
04.03.2022, 11:35
- МОЗ Чехії хоче встановити нові правила карантину та ПЛР-тестування
24.01.2022, 18:14
- У Чехії на автостраді зіткнулося 40 автомобілів
20.01.2022, 16:35
- Чехія заявила про готовність постачати Україні зброю та боєприпаси
20.01.2022, 11:50
- У Чехії всі учні матимуть тестування на антигени один раз на тиждень, працівники компаній - двічі
16.01.2022, 15:47
Обговорення
Суспільство
ТОП
У Львові загинув громадянин Австралії після падіння з вежі Ратуші: що відомо
У Львові невідомий намагався підпалити мечеть
У Львові — рекордний холод: температура впала до найнижчого рівня за 64 роки
Умєрова і Шефіра викликають до ТСК через «плівки Міндіча»
У Львівській області викрили підполковницю, яка за гроші оформлювала військовим фіктивні довідки ВЛК
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми