• Головна
  • Новини
  • Топ-менеджер Порошенка у Фонді гарантування сховався у тінь заступниці

17.07.2019, 11:55

Топ-менеджер Порошенка у Фонді гарантування сховався у тінь заступниці

Адміністративна рада Фонду гарантування вкладів призначила директором-розпорядником Фонду Світлану Рекрут.

Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування.

Рекрут обіймала посаду заступника директора-розпорядника Фонду гарантування.

Також Адміністративна рада задовольнила заяву про звільнення за власним бажанням з 17 липня Костянтина Ворушиліна з посади директора-розпорядника Фонду гарантування.

За словами Рекрут, перед командою Фонду стоїть завдання продовження виконання зобов'язань перед кредиторами банків і державою.

"Оскільки залишок боргу перед Міністерством фінансів наразі перевищує 49 млрд грн у вигляді векселів і ще понад 67 млрд грн за відсотками, найважливішим завданням, над яким Фонд працюватиме найближчим часом, є реструктуризація відсотків за цими кредитами", - сказала Рекрут.

Нагадуємо, Ворушилін був призначений директором-розпорядником ФГВФО в жовтні 2014 року. Ворушилін — один з топ-менеджерів екс-президента України Петра Порошенка. Очолював банк "Мрія" Порошенка протягом 11 років. Після цього курирував фінансово-інвестиційну діяльність корпорації "Богдан". Також Ворушилін є одним із засновників Міжнародного інвестиційного банку, який належить Порошенку.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: