• Головна
  • Новини
  • Тернополянка повелася на "заможного іноземця" та втратила 2 тис. доларів

13.07.2023, 14:34

Тернополянка повелася на "заможного іноземця" та втратила 2 тис. доларів

Жінка в Інтернеті завела знайомство з іноземцем. "Європеєць" справив враження порядного і заможного чоловіка із серйозними намірами

Про це повідомили у Поліції Тернопільської області.

Чоловік розповідав про померлу дружину та вже дорослих дітей. Потерпіла навіть не здогадувалася, що спілкується з банальним пройдисвітом, мета якого – її гроші.

В честь дня народження залицяльник захотів надіслати їй подарунок. Запевнив, що хоче аби жінка витратила чималу суму яка буде в посилці на себе та відпочинок. Жителка району раділа і чекала доставки.

Невдовзі краянка отримала дзвінки нібито зі служби доставки та митниці про цінний вантаж. Перевезення та митний збір вартували чимало – майже 2 тисячі доларів. Однак жінка вірила, що в посилці коштів більше, тож використала усі заощадження та навіть кредитні кошти, аби забрати бандероль.

Подарунку потерпіла так і не дочекалася, натомість отримала лише борги та відкриття кримінального провадження за статтею 190 ККУ – шахрайство.

"Подібна афера не нова. Насправді шахраї діють на території України, ніякого нареченого із США чи Європи не існує, та й посилки з-за кордону транспортуються та сплачують іншим способом. Щоб не стати наступною жертвою шахраїв, поліцейські застерігають громадян не перераховувати гроші невідомим. Чимала передоплата, яку вимагають пройдисвіти за посилки, оформлення документів на виїзд, або ж банально просять на лікування, уже є тривожним сигналом, що вас намагаються обдурити. Особливо безглуздо висилати гроші іноземцю, якого ви ніколи в очі не бачили. Спілкування не повинно переходити з простого листування до перерахування коштів, передачі персональних даних, документів та іншої інформації, якою зможуть скористатися шахраї", – попереджають правоохоронці.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: