• Головна
 • Новини
 • Тернопільська облрада позачергово зібралася через імовірне прибуття евакуйованих з Китаю

19.02.2020, 12:55

Тернопільська облрада позачергово зібралася через імовірне прибуття евакуйованих з Китаю

У Тернополі розпочалося позачергове засідання ХІІІ сесії обласної ради, викликане напруженою ситуацією, що склалася в області через можливе прибуття сюди евакуйованих із Китаю.

Напередодні розпорядження про проведення сесії підписав голова облради Віктор Овчарук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Враховуючи пропозицію уповноважених представників депутатських фракцій в обласній раді, на розгляд тринадцятої сесії винести питання "Про напружену ситуацію, що складається в Тернопільській області через інформацію, яка набула поширення 17 лютого 2020 року, стосовно намірів уряду України розмістити на території області в селі Конопківка Теребовлянського району в санаторії "Медобори" близько 100 осіб, евакуйованих із Китаю", - йдеться, зокрема, у розпорядженні голови обласної ради.

Нагадаємо, напередодні понад тисячу мешканців Микулинецької громади провели віче, на якому люди одноголосно висловилися проти імовірного поселення евакуйованих з Китаю в селі Конопківка, де розташований санаторій.

За рішенням громади, на дорозі у село Конопківку введено цілодобове чергування місцевих жителів задля недопущення транспортування сюди евакуйованих із Китаю.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: