31.01.2020, 21:33

Суд заборонив приватизацію "Центренерго"

Суд вирішив, що до приватизації необхідно рішення по суті спору з "Укрдонінвестом" Кропачева.

Підприємство "Укрдонінвест" Віталія Кропачева домоглося повторного забезпечення позову до Фонду державного майна (ФДМ) по справі щодо приватизації ПАТ "Центренерго". Рішення Господарського суду Києва від 23 січня 2020 року опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень, пише Дзверкало тижня.

"Задовольнити заяву "Укрдонінвест" про забезпечення позову. Вжити заходів щодо забезпечення позову ТОВ "Укрдонінвест" до ФДМ шляхом заборони ФДМ здійснювати будь-які дії по здійсненню приватизації ПАТ "Центренерго" до вступу в законну силу судового рішення за результатами розгляду справи по суті про визнання недійсним наказу ФДМУ № 1572 від 13 грудня 2018 року", – зазначено в тексті рішення суду.

Раніше повідомлялося, що Фонд державного майна почав процедуру відбору радників з приватизації для "Центренерго". Для аналізу стану справ у компанії за результатами 2019 року Фонд залучає аудиторську компанію.

Голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко скептично оцінював шанси приватизації ПАТ "Центренерго" в 2020 році, хоча підприємство і включили в перелік об'єктів великої приватизації.

У жовтні Північний апеляційний господарський суд Києва розблокував приватизацію державної компанії "Центренерго".

"Центренерго" в 2018 році скоротило чистий прибуток в 3,8 рази (на 1 млрд 391,936 млн грн) порівняно з 2017 роком – до 499,127 млн грн, збільшивши чистий дохід на 32,9% (на 3 млрд 590,234 млн грн) – до 14 млрд 508,83 млн грн.

"Центренерго" експлуатує 23 блоки (18 – пиловугільних і 5 - газомазутних) на Вуглегірській, Зміївській та Трипільській ТЕС сумарною встановленою потужністю 7660 МВт. Державі належить 78,3% акцій товариства.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: