• Головна
  • Новини
  • Спікером Економічного Форуму став норвезький професор Ерік Райнерт

16.09.2021, 12:17

Спікером Економічного Форуму став норвезький професор Ерік Райнерт

Сьогодні, 16 вересня, ​​​​на Арені Львів триває XX Міжнародний економічний форум. В межах першої панельної дискусії спілкуються про постпандемічний світ.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

На онлайн-зв’язку учасником панелі став норвезький економіст, професор технологій управління та стратегій розвитку Талліннського технічного університету Естонії Ерік Райнерт. Він привітав присутніх з початком Форуму.

«Пандемія вкрай негативно вплинула на усі сфери життя, змусила поставити світ на паузу. Також унаслідок численних карантинних обмежень ковід має організаційні наслідки, як от моя онлайн-присутність. Важливо, щоб ми врешті навчились від пандемії головного, зокрема - цінувати час», - зазначив Ерік Райнерт.

За його словами, різні галузі по-різному переживають ковід. До прикладу, освіта – одна із галузей, яка серйозно постраждала. З огляду на позитивні наслідки того, що пандемія принесла онлайн комунікацію в навчання, не варто забувати, що разом з тим суспільство втрачає соціальну складову життя. Також, більш локальною стала сфера туризму.

«Криза, пов’язана з ковідом дасть можливість пограти в нову гру – відхід від неолібералізму. Час перейти до ідеологічних зрушень. Потрібно мати чітке розуміння, щоб розібратись, що робити з цією кризою. Враховуючи вміння та потенціал, Україна впорається дуже добре», - наголосив спікер.

Нагадаємо, що у межах ювілейного Міжнародного економічного форуму заплановані дискусійні панелі, як з українськими, так і закордонними експертами.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

Богдан Рабешко

У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

Михайло Цимбалюк

Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: