• Головна
 • Новини
 • Сонцестояння у Стоунхенджі 21 червня покажуть у прямому ефірі

18.05.2020, 14:06

Сонцестояння у Стоунхенджі 21 червня покажуть у прямому ефірі

Цьогоріч через заборону масових заходів у Великобританії свято літнього сонцестояння у Стоунхенджі проведуть онлайн. Дивитися трансляцію можна у ніч на 21 червня.

Про це повідомляє Громадське радіо з посиланням на English Heritage — організація, яка відповідає за збереження пам’ятки.

«Задля безпеки та добробуту кожного нам довелося скасувати святкування цьогорічного літнього сонцестояння у Стоунхенджі. Ми знаємо, наскільки особливою є ця подія для багатьох із вас, тому будемо транслювати його безкоштовно в інтернеті», — йдеться у повідомленні.

У дні літнього та зимового сонцестояння у Стоунхенджі збирається понад 10 тисяч людей. Це рідкісна можливість підійти до пам’ятки так близько — у звичайні дні вона оточена подвійною огорожею.

Стоунхендж є однією з найпопулярніших туристичних пам’яток Великої Британії та одним із найзагадковіших пам’ятників старовини у світі. Складається із 82 п’ятитонних мегалітів, 30 кам’яних блоків, вагою по 25 т і 5 трилітів, вага яких сягає 50 т. Кам’яні блоки утворюють арки, які, як уважають дослідники, показували сторони світу.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: