• Головна
 • Новини
 • Сонцестояння у Стоунхенджі 21 червня покажуть у прямому ефірі

18.05.2020, 14:06

Сонцестояння у Стоунхенджі 21 червня покажуть у прямому ефірі

Цьогоріч через заборону масових заходів у Великобританії свято літнього сонцестояння у Стоунхенджі проведуть онлайн. Дивитися трансляцію можна у ніч на 21 червня.

Про це повідомляє Громадське радіо з посиланням на English Heritage — організація, яка відповідає за збереження пам’ятки.

«Задля безпеки та добробуту кожного нам довелося скасувати святкування цьогорічного літнього сонцестояння у Стоунхенджі. Ми знаємо, наскільки особливою є ця подія для багатьох із вас, тому будемо транслювати його безкоштовно в інтернеті», — йдеться у повідомленні.

У дні літнього та зимового сонцестояння у Стоунхенджі збирається понад 10 тисяч людей. Це рідкісна можливість підійти до пам’ятки так близько — у звичайні дні вона оточена подвійною огорожею.

Стоунхендж є однією з найпопулярніших туристичних пам’яток Великої Британії та одним із найзагадковіших пам’ятників старовини у світі. Складається із 82 п’ятитонних мегалітів, 30 кам’яних блоків, вагою по 25 т і 5 трилітів, вага яких сягає 50 т. Кам’яні блоки утворюють арки, які, як уважають дослідники, показували сторони світу.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Василь Чорний

  Чи є життя після виборів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: