Сьогодні о 12:10 год. у Львові біля входу до міської Ратуші відбудеться молодіжно-студентська акція на підтримку міського голови Львова Андрія Садового в справі індустріального парку. Як зазначають організатори, мета акції — привернути увагу до подій, що відбуваються навколо мера, і висловити солідарність із його діями та політикою в місті.
Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.
«Це молодь та студенти, які вирішили підтримати мера Львова, ті люди, які знають про його багаторічну діяльність у місті, мали багато спільних проектів із ним і вірять у нього. Це більше якісна акція, аніж кількісна, — розповідає координатор акції — колишній студентський мер Львова (2017−2019) Олександр Николяк. — Ми переконані, що вручення підозри Андрію Садовому — це політична розправа над ним, і висловлюємо гостре незадоволення діями антикорупційної прокуратури».
До слова, окрім акції молоді, також цього дня Львівське відділення АМУ проведе виїзне засідання перед приміщенням суду в Києві на підтримку Андрія Садового.
Нагадаємо, засідання Вищого антикорупційного суду щодо обрання запобіжного заходу Андрію Садовому відбудеться сьогодні о 12:15 на вул. Хрещатик, 42а в Києві.
Йдеться про справу будівництва індустріального парку у Рясному.
Напередодні мер прокоментував ТОП-запитань щодо цієї ситуації у своєму блозі. За його словами, блокування роботи великого інвестора CTP триває вже 3,5 роки. Через це країна недоотримала орієнтовно 150 мільйонів гривень податків, а мешканці — тисячі робочих місць із європейським рівнем заробітної плати.
Свою готовність взяти на поруки мера Львова Андрія Садового у ситуації щодо індустріального парку вже висловили колишні народні депутати України Оксана Сироїд, Олег Березюк, Олег Лаврик, Сергій Кіраль, а також чинний народний депутат Павло Бакунець.
Також про підтримку міському голові заявили представники різних середовищ Львова — місцевого самоврядування, сфер бізнесу, релігії, освіти, спорту та громадських організацій. Вони скерували відповідні листи на ім’я слідчого судді Вищого антикорупційного суду в Києві.
Фото - УНІАН
За темою
- У Львові зупинилось будівництво сміттєпереробного заводу
24.09.2024, 12:18
- У Львові зросте вартість проїзду
29.08.2024, 17:27
- У липні заступникам Садового нарахували в середньому зарплату по 102,2 тис. грн
03.08.2021, 12:07
- Мешканці вул. Симоненка нагадали Садовому, що він їм обіцяв набережну
14.07.2021, 22:32
- Садовий розповів, як карантинний Львів святкуватиме Великдень
26.04.2021, 15:36
Обговорення
Суспільство
ТОП
У Львові донька загиблого військового через суд домоглася виплати 7,5 млн грн від Міноборони
5 травня: що треба знати про цей день
У Новому Роздолі на Львівщині загинула 50-річна жінка у власній квартирі
Російські дрони вночі вдарили по Києву та області, є постраждалі
У Львові помер колишній ректор Української академії друкарства Степан Гунько
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми