• Головна
 • Новини
 • Сміттєві махінації у Львові – справи щодо двох організованих груп скеровано до суду

24.01.2022, 18:01

Сміттєві махінації у Львові – справи щодо двох організованих груп скеровано до суду

Прокурорами Львівської обласної прокуратури скеровано до суду 2 обвинувальні акти стосовно 5 осіб у складі 2 організованих груп за фактами заволодіння бюджетними коштами під час вивезення сміття зі Львова, використання завідомо підроблених документів та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це повідомив Відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Розслідуванням встановлено, що учасники вказаних організованих груп, до складу яких входили відповідальні службові особи 2 приватних підприємств-виконавців робіт на замовлення Львівської міської ради щодо вивезення сміття з м. Львова, а також в обох випадках службова особа підприємства-контрагента (відповідальна за поміщення сміття на відповідні полігони) та фізична особа, яка контролювала господарську діяльність даного підприємства, шляхом складання підроблених офіційних документів із внесеними до них неправдивими відомостями (в частині завищення вартості перевезення твердих побутових відходів та пробігу залучених транспортних засобів) та подання підроблених документів для оплати замовнику - Львівській міській раді, протягом січня-травня 2020 року незаконно заволоділи бюджетними коштами в сумі майже 2  млн грн.

У ході досудового розслідування на все майно підозрюваних (земельні ділянки, квартири, автомобілі) накладено арешт на загальну суму 2,5 млн грн.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювалося слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у Львівській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції України в області.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: