02.06.2021, 10:24

Під арешт посадили заступника директора «Санкому»

Слідчий суддя Галицького районного суду Львова призначив підозрюваному заступникові директора ТОВ «Санком Львів» запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Причому цей арешт буде лише в нічний час доби: з 22 год. до 6 год. строком два місяці.

Про це повідомили "Наші гроші. Львів".

Менеджера «Санком Львів», ім’я якого в судовому реєстрі не оприлюднене, підозрюють за ч.5 ст.191 ККУ (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним) у справі вивезення відходів зі Львова.

Як повідомляла прокуратура, у 2020 році службові особи підприємств разом із субпідрядниками, які фактично займалися вивезенням твердих побутових відходів, завищували витрати на вивезення сміття з міста і таким чином заволоділи бюджетними 2 млн грн.

Так, у заволодінні коштами підозрюється колишній директор ТОВ «ГрінЕра Україна», якому призначили домашній арешт в нічний час доби. А також менеджер з логістики «ГрінЕра Україна», особа, якому підконтрольне ТОВ «ВР Компані» та начальник служби безпеки цього товариства. За цим епізодом сума збитків становить 1,6 млн грн.

Із «ВР Компані», за даними слідства, «увійшов у злочинну змову» і заступник директора ТОВ «Санком Львів», тут сума шкоди становить понад 0,5 млн грн.

Згідно із документами в судреєстрі, роль «ВР Компані», яке належить Олені Малиневській і Анатолію Пастуху, полягала в обов`язку щодо захоронення побутових відходів. Однак, як встановили аудитори, сміття возили в Київську область, де у комунального підприємства, яке відає місцевим полігоном, були відсутні договірні відносини із «ВР Компані».

ТОВ «Санком Львів» належить Сергію Естремському (34%, Україна), Євгенії Аюковій (34%, Німеччина) і компанії із Сейшельських островів «Диллон Системз Лтд» (32%). Окрім перших двох бенефіріаром вказаний мешканець Угорщини Вячеслав Димонт.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: