Меган, герцогиня Сассекська, та принц Гаррі визначилися з ім'ям для новонародженого хлопчика: його зватимуть Арчі Гаріссон Маунтбаттен- Віндзор.
Трохи раніше вони вперше показали його публіці, пише ВВС.
"У нього чудовий темперамент, він дуже спокійний", - розповіла Меган. Говорячи про свої враження від перших днів батьківства, вона заявила: "Це магія, це щось дивовижне. В мене є два найкращі хлопці в усьому світі, я дуже щаслива".
Принц Гаррі додав: "Ми в захваті від того, що в нас є свій маленький пучок радості. Батьківство - це неймовірно".
На питання про те, на кого з батьків дитина більше схожа, герцог відповів: "Всі кажуть, що діти дуже сильно змінюються впродовж перших двох тижнів. Його зовнішність змінюється щодня, тому ніхто не знає".
Малюка вже познайомили з королевою Єлизаветою II.
Хлопчик, який є восьмим правнуком Єлизавети II, а також сьомим в черзі на британський престол, народився 6 травня о 5:26 ранку.
Стать дитини залишалася до останнього сюрпризом навіть для батьків - вони вирішили не дізнаватися про неї до дня народження.
Принц Гаррі, який повідомив журналістам радісну новину, описав народження першої дитини Меган як "найдивовижніший досвід".
Титул дитини Гаррі та Меган поки під питанням.
У 2012 році королева запровадила нове правило для принца Вільяма: всі його діти будуть принцами або принцесами, постановила вона.

А от дитина Гаррі та Меган не матиме цього титулу, якщо тільки королева не вирішить інакше.
Втім, зовсім без титулу дитина не залишиться.
У день свого весілля принц Гаррі отримав від королеви кілька титулів: герцог Сассекський, граф Дамбартон і барон Кілкіл.
Згідно з довідником з етикету Debrett's, старший син герцога може взяти собі один з "менших" титулів батька.
Тому хлопчик може стати графом Дамбартоном.
Однак Меган та Гаррі можуть вирішити взагалі відмовитися від титулів.
Наприклад, так зробила дочка королеви принцеса Анна, яка відмовилась від королівських титулів своїх дітей Пітера і Зари, щоб її діти мали якомога "нормальніше" життя.
За темою
- Поліцейські Львівщини розшукують скутериста, який скоїв наїзд на пішохода та втік з місця події
20.04.2026, 10:09
- "Примари" ГУР показали, як били по російських кораблях в Криму
20.04.2026, 09:45
- 50-річний мешканець Львівщини вистрілив з рушниці в односельця і втік до лісу
20.04.2026, 09:42
- Росія атакувала 142 БпЛА, включно з реактивними: ППО знешкодила 113 дронів, є влучання
20.04.2026, 08:21
- ЗСУ знешкодили ще 1050 окупантів та 72 артсистеми ворога за добу
20.04.2026, 08:20
Обговорення
Світ
ТОП
Джипінг у Карпатах завдає серйозної шкоди природі
Масована нічна атака: ППО збила понад 200 російських дронів
50-річний мешканець Львівщини вистрілив з рушниці в односельця і втік до лісу
Стрілянина в Києві: МВС розслідує дії поліції під час теракту
У Львові в ДТП з Tesla постраждали троє дітей
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми