• Головна
 • Новини
 • Сергій Власенко щодо закону про імпічмент: усі мають бути рівними – президент, депутати, судді

10.09.2019, 13:08

Сергій Власенко щодо закону про імпічмент: усі мають бути рівними – президент, депутати, судді

«Батьківщина» підтримала законопроєкт №1012 про особливу процедуру усунення президента з поста (імпічмент) лише в першому читанні, проте не стала голосувати за нього в цілому через порушення Регламенту ВРУ.

Про це повідомила прес-служба "Батьківщини".

«Керівництво парламенту має діяти за Регламентом і давати можливість депутатам вносити поправки до цього законопроєкту», – заявив заступник Голови партії Іван Крулько  під час спроби спікера поставити документ на голосування в цілому всупереч процедурі розгляду.

Водночас у фракції переконані, що переглядати варто не процедуру імпічменту, як таку, а скасовувати недоторканність глави держави та суддів, вносячи зміни до Конституції.

«Ми пропонуємо вносити зміни не в ст.111 Конституції України, а в ст. 105: знімати недоторканність з пана Президента, вносити зміни у відповідну статтю Конституції та знімати недоторканість з суддів і таким чином виконувати передвиборчі обіцянки глави держави», – пояснив Сергій Власенко.

Він нагадав: під час виборчої кампанії Володимир Зеленський обіцяв, що почне «впроваджувати рівність та справедливість із себе».  Проте запропонований ним документ, на переконання депутата від «Батьківщини», не є законом про рівність.

«Залишається в Україні каста недоторканних – судді, недоторканність з яких знімає Вища Рада правосуддя, і Президент України», – підсумував політик.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: