• Головна
 • Новини
 • Серед польських виборців в Україні перше місце посів Анджей Дуда

29.06.2020, 16:41

Серед польських виборців в Україні перше місце посів Анджей Дуда

На виборах президента Польщі, що відбулися на виборчих дільницях, розташованих в Україні, переміг чинний президент Анджей Дуда, за якого віддали 332 голоси (51,71%), тоді як на другому місці, здобувши 191 голос (29,75%) опинився Рафал Тшасковський. Такі дані оприлюднила Державна виборча комісія.

Про це повідомило Польське радіо

Наступні місця посіли Шимон Головня із 48 голосами та Кшиштоф Босак з 44 голосами. 15 виборців в Україні проголосували за Роберта Бєдроня, а восьмеро – за Владислава Косіняка-Камиша. По одному голосу отримали Павел Танайно, Станіслав Жултек, Мірослав Пьотровський та Марек Якубяк. Ніхто не проголосував за Вальдемара Вітковського.

Вибори проводилися в кожному з консульських округів – Луцькому, Львівському, Вінницькому, Одеському, Харківському та Київському. Голосування проходило в спеціально пристосованих відповідно до теперішніх санітарних вимог приміщеннях, а також у кореспонденційному режимі.

Анджей Дуда переміг у всіх округах окрім Київського. У Львівському він здобув 127 голосів, Рафал Тшасковський – 49, а Кшиштоф Босак – 17.

Натомість у Київському окрузі перемогу здобув Рафал Тшасковський, отримавши 97 голосів, тоді як Анджей Дуда посів другу сходинку з 55 голосами. Третє місце зайняв Шимон Головня з 25 голосами.

У Вінниці Дуда отримав 77 голосів, а другим за ним був Босак із п’ятьма голосами. В Харківському окрузі чинний очільник Польщі знайшов прихильність у 21 виборця, а президент польської столиці – у 15. В Луцьку за Анджея Дуду до виборчих урн вкинули 31 бюлетень, а за Рафала Тшасковського – 13. В Одеській області 21 людина проголосувала з Дуду, а 14 – за Тшасковського.

Загалом в Україні проголосували 644 виборці, притому голоси двох з них були визнані недійсними. Як повідомляє Державна виборча комісія РП, явка виборців склала тут 90,45%.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Вперше за 12 років прикордонний вертоліт приземлився на Зміїному. Відео

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Про банки і «панамських патріотів»

  Дмитро Снєгирьов

  Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: