29 грудня затвердили перелік проєктів переможців програми Секторальної підтримки ЄС. Львівщина, яка є лідером по кількості поданих проєктів в Україні (9%), в результаті зможе реалізувати 9 проєктів по 5 програмах Секторальної підтримки ЄС.
Про це повідомили у Львівській ОДА
Це такі проєкти.
За програмою «Інноваційна економіка та інвестиції»
«Розвиток біоекономіки Західного регіону України: виробництво екотари з біодеградабельних полімерів» загальною вартістю 9,8 млн грн, з яких - 7,65 млн грн передбачено залучити з державного бюджету. Ініціатором проєкту є Львівська політехніка спільно з Львівською обласною державною адміністрацією.
За програмою «Сільський розвиток»
«Створення парку агропереробки «ФрутБанк» з формування доданої вартості на продукцію малих та середніх виробників Львівщини» загальною вартістю 22,5 млн грн, з яких 16,875 млн грн - передбачено залучити з державного бюджету. Ініціатором проєкту є Мостиська міська рада.
За програмою «Розвиток туризму»
- «TourTurka 2.0 «Пізнання етно-культури бойківського краю Турківського району Львівської області»» загальною вартістю 10,4 млн грн, з яких 8,8 млн грн - передбачено залучити з державного бюджету. Ініціатором проєкту є Львівська обласна державна адміністрація;
- Реставрація пам’ятки архітектури Художнього музею М.Біласа (вілла «Гопляна») на майдані Кобзаря в м.Трускавці Львівської області загальною вартістю 19,3 млн грн, з яких 16,0 млн грн - передбачено залучити з державного бюджету. Ініціатором проєкту є Трускавецька міська рада;
- «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях» загальною вартістю 28,8 млн грн, з яких 23,9 млн грн - передбачено залучити з державного бюджету. Ініціатором проєкту є Міндовкілля, який реалізовуватиметься на Львівщині спільно з Закарпатською, Івано-Франківською, Донецькою областями.
За програмою «Загальноукраїнська солідарність»
- «Трансформація вугільних регіонів України» (пілотні проєкти Донецької та Львівської областей) загальною вартістю 173,4 млн грн, з яких 27,9 млн грн - передбачено залучити з державного бюджету. Ініціатором проєкту є Міністерство розвитку громад та територій України;
- «Карпатська мережа регіонального розвитку 2.0» загальною вартістю 55,2 млн грн, з яких 34,7 млн грн - передбачено залучити з державного бюджету. Ініціатором проєкту є Міністерство розвитку громад та територій України.
За програмою «Ефективне управління регіональним розвитком»
- «Портал місцевої статистики та відкритих даних громад Львівщини - інструмент прийняття збалансованих рішень» загальною вартістю 1,65 млн грн, з яких 1,4 млн грн - передбачено залучити з державного бюджету. Ініціатором проєкту є Львівська обласна державна адміністрація;
- «Співробітництво задля економічного зростання Карпат (громад Закарпатської, Львівської, Чернівецької, Івано-Франківської областей)» загальною вартістю 14,1 млн грн, з яких 11,9 млн грн - передбачено залучити з державного бюджету.
Директор департаменту економічної політики Степан Куйбіда зазначив, що загальна сума передбаченого ресурсу державного бюджету, що планується залучити на Львівщину в рамках Секторальної підтримки, становить 75,9 млн грн. З них 50,7 млн грн - кошти, залучені органами влади області, а також 25,2 млн грн - кошти, залучені у Львівську область в рамках співпраці з іншими областями та центральними органами виконавчої влади. З обласного та місцевих бюджетів має бути забезпечено гарантоване співфінансування, що необхідно врахувати при затвердженні відповідних бюджетів на період реалізації проєктів.
Візуально про проекти, які реалізують в області у інфографіці департаменту економічної політики Львівської ОДА.
За темою
- У ДПСУ попередили про можливі труднощі у перетині кордонів з країнами ЄС
17.11.2022, 18:27
- ЄС готується тренувати українських військових – Боррель
22.08.2022, 19:09
- Прем’єр Італії підтримав членство України в Євросоюзі
22.03.2022, 16:23
- Дмитро Кулеба: тепер є 100% впевненість, що ми станемо членом ЄС
11.03.2022, 22:21
- Єврокомісія розширила санкції проти РФ за агресію в Україні
09.03.2022, 14:23
Обговорення
Економіка
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми