• Головна
 • Новини
 • США затвердили продаж Україні 16 катерів Mark VI і озброєння на $ 600 млн

18.06.2020, 11:04

США затвердили продаж Україні 16 катерів Mark VI і озброєння на $ 600 млн

Уряд США провело необхідні процедури для затвердження продажу Україні 16 патрульних катерів Mark VI, а також озброєння і їх технічного оснащення.

Про це офіційно повідомило в середу Агентство з оборонного співробітництва і безпеки США, - пише Укріфнорм.

"Державний департамент прийняв рішення про затвердження можливого продажу військової техніки уряду України до 16-ти патрульних катерів типу Mark VI, а також пов'язаної з ними оснастки на орієнтовну вартість $ 600 млн", - відзначається в повідомленні.

При цьому наголошується, що Агентство з оборонного співробітництва і безпеки США вже забезпечило необхідну сертифікацію і повідомило Конгрес США про можливість такого продажу.

Як уточнили в американському відомстві, крім 16 бойових катерів, Україні буде продано 32 гармати MSI Seahawk A2; 20 електрооптичних інфрачервоних радіолокаторів (FLIR); 16 акустичних пристроїв дальнього радіусу дії (LRAD) з 5-мегаметровою локаційної системою; 16 ідентифікаційних систем IFF; 40 гармат MK44; комунікаційне обладнання; допоміжне обладнання; запасні і ремонтні частини; інструменти та випробувальне обладнання тощо.

Як відзначили в Вашингтоні, продаж буде підтримувати цілі зовнішньої політики і національної безпеки США шляхом підвищення обороноздатності країни-партнера, яка залишається "фактором політичної стабільності та економічного прогресу в Європі".

Продаж морського озброєння США дозволить Україні підвищити можливості для подолання нинішніх і майбутніх загроз, поліпшити захист територіальних вод, а також відстоювати інші інтереси на морі, підкреслили в американському відомстві.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Які ідеологічні засади можуть об'єднати українців

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: