• Головна
 • Новини
 • «СН» хоче внести у Конституцію право президента призначати директора НАБУ

12.11.2020, 13:11

«СН» хоче внести у Конституцію право президента призначати директора НАБУ

Партія "Слуга народу" підготувала зміни до Конституції про право президента призначати директора Національного антикорупційного бюро.

Про це йдеться в інтерв'ю представника Володимира Зеленського в Конституційному суді, "слуги народу" Федора Веніславського "Радіо Свобода"

Пряма мова: "Наша політична сила підготувала законопроєкт про внесення змін до Конституції України, де ми, враховуючи оцей висновок (сумнівний висновок, але маємо його враховувати) Конституційного суду, передбачаємо, що директора НАБУ має призначати президент за згодою Верховної Ради і прямо в Конституції передбачаємо, що кандидати на посаду директора НАБУ мають обиратися на відкритому та прозорому конкурсі".

Веніславський нагадав, що треба зібрати 150 підписів народних депутатів для того, щоб цей законопроєкт внесли на розгляд до Верховної Ради. Він також уточнив, що наразі уже зібрали близько 120 підписів. 

На думку Веніславського, на наступному пленарному тижні, 17-20 листопада, законопроєкт уже зможуть внести на розгляд парламенту.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: