• Головна
 • Новини
 • У Раді підтримали законопроект «Батьківщини» щодо компенсації призваним на військову службу

09.12.2020, 18:52

У Раді підтримали законопроект «Батьківщини» щодо компенсації призваним на військову службу

Комітет ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів підтримав включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до статті 119 Кодексу законів про працю щодо компенсації із Державного бюджету України заробітної плати працівників, призваних на військову службу (р.№ 3031), авторства народних депутатів України від ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко та Михайла Цимбалюка.

За словами народного депутата Михайла Цимбалюка, у Кодексі законів про працю України було передбачено, що за працівниками, призваними на військову службу, зберігається середньомісячний заробіток за місцем роботи.

«Зрештою у 2015 році цю норму щодо компенсації із державного бюджету зазначеної зарплати безпідставно вилучено. А відтак більшість підприємств, установ та організацій просто не мають необхідних доходів для виплати зарплати працівникам, призваним на військову службу», – наголосив під час засідання комітету Михайло Цимбалюк.  

Законопроектом передбачено відновити компенсацію із державного бюджету юридичним особам для виплати зарплати працівникам, призваним на військову службу.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: