• Головна
 • Новини
 • Шпиталь Шептицького консультує пацієнтів з підозрою на коронавірус з можливістю виїзду додому

31.03.2020, 13:56

Шпиталь Шептицького консультує пацієнтів з підозрою на коронавірус з можливістю виїзду додому

Львівська міська рада підписала Меморандум про співпрацю з Благодійним фондом «Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького курії Львівської Архиєпархії УГКЦ».

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Також від сьогодні, 31 березня, Шпиталь здійснює консультування пацієнтів (телефоном та/або виїзд додому), зокрема до тих, що з підозрою на коронавірус. Також передбачені психологічні консультації для медичних працівників, доставка гарячого харчування для малозабезпечених тощо.

Так, організовано мобільні бригади швидкого реагування, в яких медики і волонтери шпиталю задіяні для консультування людей, які мають погане самопочуття, або є підозри на коронавірус, але які не уклали угоду з сімейним лікарем, зокрема, ті, хто був за кордоном. Ці бригади готові консультувати, приїжджати, і надавати допомогу. Така послуга доступна від сьогодні, 31 березня. Гаряча лінія за тел. 0800 200 112 працюватиме в режимі робочого часу з 9.00 до 18.00 год.

Також спільно з міським терцентром для осіб похилого віку і спільно з міським центром соціальних служб, Шпиталь ім. А. Шептицького забезпечуватиме гаряче харчування для найбільш потребуючих. Йдеться про комплексний набір на один день, в який входить сніданок, обід і вечеря.

Також фахівці Центру психічного здоров’я Шпиталю ім. А. Шептицького здійснюватимуть психологічний супровід медичних працівників, які працюють в лікарнях, які прийматимуть пацієнтів з підозрою або хворих на коронавірус.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Урядова гра з підприємцями країни. Третій місяць

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: