• Головна
 • Новини
 • Школи, дитячі садки і лікарні Львова зможуть купити газ за 16,8 грн - із транспортуванням і ПДВ

13.10.2021, 08:26

Школи, дитячі садки і лікарні Львова зможуть купити газ за 16,8 грн - із транспортуванням і ПДВ

Школи, дитячі садки, лікарні зможуть купити газ по 13,7 грн/куб. м (без ПДВ та транспортування)

Про це вчора, 12 жовтня, ввечері повідомила прес-служба "Нафтогазу". 

Зокрема, у повідомленні сказано: "В Європі паніка через захмарні ціни на блакитне паливо, подекуди людям доводиться жити в новій реальності – з відключеним опаленням.

В Україні до старту опалювального сезону залишились лічені дні. Бюджетні організації можуть купувати газ у будь-яких постачальників, але сьогодні знайти газ за ціною нижче, ніж 30–45 грн за 1 кубометр – неможливо. Або ж взагалі постачальники відмовляються від зобов’язань за вже укладеними контрактами з нижчою ціною.

Нафтогаз – соціально відповідальна компанія, яка з розумінням ставиться до проблем бюджетників і робить все необхідне для забезпечення і підтримки стабільної роботи соціальної інфраструктури.

Ми пропонуємо бюджетним та релігійним організаціям, а також установам, що фінансуються з державного або місцевих бюджетів, купити газ для виробництва тепла за ціною 13,7 за кубометр (із транспортуванням та ПДВ – 16,8 грн). Ця ціна більш ніж вдвічі нижча за поточну місячну спотову ціну газу.

Контракт укладається на термін 15 місяців (до кінця 2022 року) і має багато переваг: фіксована ціна, відсутність вимоги банківської гарантії, відтермінування платежу.

Компанія не розраховує на отримання прибутку в межах цієї пропозиції. Але для нас вкрай важливо, щоб опалювальний сезон розпочався вчасно і школи, лікарні та інші бюджетні установи, громади точно були з теплом".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У с. Розвадові Стрийського району вантажівка врізалась в АЗС. Відео

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Задовбали! Переворот...

  Михайло Цимбалюк

  Країна без розвідників

  Мирослав Дністрянський

  Про модернізацію українського культурного середовища як геополітичну потребу

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: