• Головна
 • Новини
 • Шахтарі "Львіввугілля" два місяці сидять без зарплати: 15 травня їдуть на акцію до Києва

14.05.2019, 13:02

Шахтарі "Львіввугілля" два місяці сидять без зарплати: 15 травня їдуть на акцію до Києва

У шахтарських колективах ДП «Львіввугілля» склалась край напружена ситуація: гірникам заборгували зарплату за березень і квітень цього року. Відтак, шахтарі  забрались на протест до Києва.

Зокрема, у соціальній мережі Шахтарі Червонограда повідомили:

«Нам заборгували мільйони гривень заробітної плати! Ми не дочекалися обіцяної заробітної плати ні до Дня праці – 1 травня, ні до Дня Перемоги – 9 травня.

Обіцяних урядом 316 млн грн на часткове погашення заборгованості із заробітку, гірники не можуть дочекатися впродовж 3 тижнів.

Ми не збираємося терпіти такого знущання з нас, і 300 гірників з об’єднання ДП «Львіввугілля» 15 травня прибудуть до Києва з метою нагадати профільному міністру, що їх права необхідно поважати, а зароблене - вчасно віддавати.

Така ж критична ситуація з отриманням зароблених коштів склалася і у гірників на сході України.

Отже, Міністерство енергетики і вугільної промисловості разом з Кабінетом Міністрів провокують шахтарів на протестні дії».

Водночас шахтарі стверджують, що над шахтами є «смотрящі» і що вони разом з міністром Ігорем Насаликом у своїх корисних цілях, користуючись перехідним періодом – зміною влади у державі, продовжують, на оцінку шахтарів, «розграбовувати» вугільну галузь».

Водночас 10 травня позачергова сесія міської ради Червонограда ухвалила звернення до Президента України Петра Порошенка, Голови Уряду Володимира Гройсмана, Голови ВРУ Андрія Парубія та до інших найвищий посадовців з вимогою терміново виплати зарплату гірникам за березень і квітень цього року.   

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Урядова гра з підприємцями країни. Третій місяць

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: