• Головна
 • Новини
 • Ryanair призупив рейси до червня та відкрив продаж квитків на зиму

25.03.2020, 20:11

Ryanair призупив рейси до червня та відкрив продаж квитків на зиму

Ryanair Group на три місяці призупиняє свої рейси.

За останні тижні багато країн ввели обмеження на авіасполучення та заборонили в’їзд іноземців до своїх країн для сповільнення поширення коронавіруса Covid-19. Ці дії привели до значного скорочення пасажирських авіаперевезень по усій Європі і у світі, пише LowcostAvia.

Ситуація з обмеженням авіаційного простору негативно вплинула на роботу багатьох авіакомпаній світу, серед них є й ірландська група авіакомпаній Ryanair Group.

Більшість рейсів Ryanair призупинили у вівторок 24 березня 2020 року, також перевізник повідомив уряди усіх країн ЄС про готовність виконувати спеціальні рейси для повернення додому громадян різних країн, а також виконувати авіаперевезення необхідних товарів та обладнання.

Генеральний директор Ryanair Group Майкл О’Лірі опублікував офіційне звернення, де повідомив: “Зараз ніхто не знає скільки триватимуть обмеження та заборони. Досвід Китаю показує, що може знадобитися 3 місяці для стримання поширення коронавіруса. На даний час ми не плануємо виконувати регулярні пасажирські авіаперевезення у квітні та травні, але ці терміни залежать від вказівок урядів різних країн, яких ми будемо дотримуватися”.

Авіакомпанія наголошує, що усі рейси виконуються з максимальним дотриманням вимог безпеки, проводиться щодення дезінфекція літаків. Пріоритетом №1 для компанії є безпека та добробут екіпажів та пасажирів.

Пасажири, рейси яких були скасовані внаслідок урядових обмежень, протягом двох наступних тижнів отримають засобами електронної пошти інформацію, щодо заброньованих квитків у цей період. У світлі останніх подій нам довелось зменшити кількість офісних працівників на 50% у зв’язку з розповсюдженням вірусу, тому ми просимо наших клієнтів бути терплячими. Будь ласка, не телефонуйте на наші гарячі лінії, окрім термінових питань, щодо найближчих спеціальних рейсів для повернення пасажирів додому з-за кордону, оскільки скорочений штат не зможе опрацювати такої великої кількості запитів – йдеться у зверненнні.

Генеральний директор Ryanair Group також наголошує, що екіпажі та інженерні команди Ryanair, Buzz, Lauda та Malta Air роблять все необхідне для збереження літаків, щоб після подолання пандемії Ryanair Group змогли повернутись у авіаційний простір Європи і світу.

Попри усі проблеми, які виникли останнім часом, авіакомпанія Ryanair відкрила продаж авіаквитків на зимовий період навігації 2020 року, мінімальна вартість авіаквитків з України – від €24,9 в один бік.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Іван Стецькович

  Ремонт дороги Яворів-Грушів - Зеленському купили шуфлю, Або люби, Боже, правду!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: