• Головна
 • Новини
 • Ryanair не впускатиме на борт пасажирів, які придбали квитки на агрегаторі Kiwi

20.08.2021, 17:43

Ryanair не впускатиме на борт пасажирів, які придбали квитки на агрегаторі Kiwi

Ірландський лоукостер Ryanair відмовлятиме у посадці на рейс пасажирам, які придбали квитки на популярному чеському агрегаторі дешевих квитків Kiwi.com та вважатиме посадкові талони видані Kiwi підробленими.

Про це повідомляють на корпоративному сайті Ryanair, передає lowcost.ua.

В авіакомпанії повідомили, що відповідно до регламенту ЄС 2015/1998 пасажири повинні пройти процедуру реєстрації безпосередньо на сайті або в мобільному додатку авіакомпанії, щоб переконатися, що пасажири поінформовані про всі протоколи безпеки та нормативні документи, необхідні під час подорожі. Kiwi.com обходить ці важливі авіаційні правила, видаючи власні посадкові талони.

Відтак, з 18 серпня будь-якому пасажиру Ryanair, який має посадковий талон, виданий агрегатором Kiwi.com, буде відмовлено у посадці на борт.

Авіакомпанія закликає клієнтів бронювати авіаквитки безпосередньо на сайті ryanair.com або в мобільному додатку та уникати бронювання через сторонніх агентів, таких як Kiwi.com, які не мають дозволу продавати квитки Ryanair або видавати посадкові талони.

В Ryanair зазначають, що агрегатор Kiwi змінював електронні адреси в бронюваннях для того, щоб перешкодити прямому спілкуванню авіакомпанія-клієнт. Лоукостер добився рішення суду Чехії, який зобов’язує Kiwi припинити заміну електронних адрес клієнтів та перешкоджати Ryanair спілкуватися безпосередньо зі своїми пасажирами, однак Kiwi поки не виконує рішення суду.

Якщо ви робили бронювання через Kiwi.com, рекомендуємо звернутися до представників Kiwi, щоб отримати необхідну довідку про бронювання та адресу електронної пошти для зв’язку з Ryanair та завершення реєстрації, яка відкривається за 24 години до вильоту для всіх пасажирів і за 60 днів до вильоту для пасажирів, які залатили за місце в салоні літака.

Зазначимо, що це вже не перший раз коли Ryanair намагається дискредитувати пошукові агрегатори Kiwi, Loveholidays, Opodo та інші, які часто пропонують дешевші квитки ніж на сайті авіакомпанії. Наприклад в липні Ryanair не хотів відшкодовувати кошти kiwi за скасовані рейси, також були часті повідомлення про переплату за додаткові послуги, тощо.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: