• Головна
 • Новини
 • Авіарейси зі Львова до Казахстану відкриють вже у серпні цього року

07.07.2021, 16:44

Авіарейси зі Львова до Казахстану відкриють вже у серпні цього року

У серпні цього року у Міжнародному аеропорту «Львів» відкриють авіасполучення з Казахстаном, зокрема, з містом Актау. Станом на сьогоднішній день єдине пряме авіасполучення між Казахстаном та Україною – це рейс «Київ – Алмати».

Про це повідомили в пресслужбі Львівської ОДА.

Спрощення логістики - це чудова можливість для Львівщини поглибити свої економічні зв’язки з Казахстаном, а також, враховуючи зону вільної торгівлі у даному регіоні, – це ще один вихід на китайський ринок, – зазначають у відділі інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що у 2020 році загальний обсяг торгівлі (товарами і послугами) між Україною і Казахстаном склав 813,4 млн. дол. США і зменшився порівняно з 2019 р. на 80,9 млн. дол. США (9,1 %). Експорт українських товарів і послуг до Казахстану за цей період склав 365,9 млн. дол. США та скоротився порівняно з 2019 р. на 48,5 млн. дол. США (11,7 %).

Імпорт з Казахстану в Україну за цей період склав 447,5 млн. дол. США та зменшився порівняно з 2019 р. на 32,4 млн. дол. США (6,8 %). Від’ємне зовнішньоторговельне сальдо для України за 2020 р. склало 81 млн дол. США та збільшилось відносно 2019 р. на 15,5 млн дол. США (23,6 %).

Водночас, за 2020 рік прямі інвестиції з України до Казахстану в цілому становили 1,1 млн. дол. США та у порівнянні з 2019 р. збільшилися на 0,2 млн. дол. США (22,2%). Прямі інвестиції з Казахстану до України за 2020 р. склали 24,3 млн. дол. США, у порівнянні з 2019 р. зменшилися на 6,6 млн. дол. США ( 21,4%).

У відділі інвестиційної політики облдержадміністрації пропонують заповнити google-форму для представників бізнесу, зацікавлених у співпраці з Казахстаном, за посиланням: https://docs.google.com/.../1J3GJt.../edit

Нагадаємо, у травні відбулася зустріч голови Львівської ОДА Максима Козицького з Надзвичайним і Поважним Послом Республіки Казахстан в Україні Дарханом Калетаєвим, під час якої обговорили відкриття прямих авіарейсів зі Львова до Казахстану та розвиток туризму.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: