08.04.2020, 19:55

Рівень щастя в Україні впав через карантин

Абсолютно щасливих людей стало удвічі менше, при цьому три чверті українців все одно вважають себе швидше щасливими.

В Україні кількість абсолютно щасливих людей знизилася майже вдвічі. Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи Рейтинг, опубліковані в середу, 8 квітня, пише Кореспондент.

Опитування показало, що більшість українців (76%), як і раніше, вважають себе швидше щасливими, ніж нещасними (18%). Дуже щасливими себе вважають 19% респондентів, (у 2018 році - 36%), швидше щасливими - 57%, не дуже щасливими - 16% і лише 2% - абсолютно нещасні.

При цьому 70% вважають, що щастя людини залежить, в першу чергу, від внутрішнього стану людини. У той же час, 21% переконані, що щаслива людина чи ні - це залежить від зовнішніх обставин.

Соцгрупа Рейтинг провела опитування методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера на основі випадкової вибірки телефонних номерів. Вибіркова сукупність: І хвиля (27-28.03 2020) - 1660 респондентів, ІІ хвиля (3-4.04.2020) - 1700 респондентів у віці від 18 років і старше. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 4%.

Нагадаємо, що Україна продовжує рости в світовому рейтингу щастя. Серед українців щасливих людей трохи більше, ніж в середньому по світу. При чому, якщо в усьому світі їх кількість падає, то в Україні - зростає.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Богдан Рабешко

  Візовий центр на Джерельній - люди не можуть отримати ні віз, ні паспортів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: