• Головна
 • Новини
 • Сюрприз під ялиночку: «Слуга народу» вперше за 2 роки – не перша у рейтингу партій

30.12.2020, 14:14

Сюрприз під ялиночку: «Слуга народу» вперше за 2 роки – не перша у рейтингу партій

Якби вибори до Верховної Ради відбувалися найближчої неділі, то до парламенту впевнено пройшли би лише 4 партії, ще три могли би пройти з урахуванням похибки.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 17-23 грудня

Найбільш імовірно прохідний бар’єр подолали б "ОПЗЖ" (партію підтримали б 23,1% серед респондентів, які визначилися з вибором), "Слуга народу" (20,9%), "ЄС" (14,1%) і "Батьківщина" (9,8%)".

Балансують на межі проходження Радикальна партія Олега Ляшка (6,1%), "Українська стратегія Гросймана" (5,2%) і "Сила і честь" (4,4%).

Інші партії мають нижчу підтримку. 

 

За словами респондентів, якби вибори відбувалися найближчої неділі, то 52,9% з них обов’язково взяли б участь у голосуванні, ще 19,4% заявили, що не впевнені, але скоріше пішли б на вибори. 

Опитування проходило з 17 по 23 грудня. Методом особистого інтерв’ю з використанням планшетів опитали 1200 респондентів від 18 років, що мешкають у 85 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим). У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і без врахування дизайн-ефекту) не перевищує: 2,9% – для показників, близьких до 50%, 2,5% – для показників, близьких до 25%, 1,9% – для показників, близьких до 12%, 1,3% – для показників, близьких до 5%.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: