• Головна
 • Новини
 • Рівень оргзлочинності та тероризму серед українців у Польщі порівняно низький

14.12.2019, 18:21

Рівень оргзлочинності та тероризму серед українців у Польщі порівняно низький

Шеф Бюро національної безпеки Польщі Павел Сольоха розповів про рівень злочинності серед українців. За його словами, мігранти з України в основному створюють додаткову вартість для економіки та функціонування держави, а рівень організованої злочинності та тероризму серед них порівняно низький.

Отже, голову Бюро національної безпеки Польщі Павела Сольоха запитали про вплив міграції з країн Східної Європи на безпеку держави.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на wiadomosci.onet.pl, таке питання Сольоху поставили після затримання 26-річного українця Максима С., якого звинувачують у підготовці теракту в Пулавах (Люблінське воєводство).

Керівник Бюро національної безпеки Польщі відповів, що мігранти з України в основному створюють додаткову вартість для економіки та функціонування держави, а рівень організованої злочинності та тероризму серед них порівняно низький.

“Що стосується безпеки, то рівень організованої злочинності та тероризму серед мігрантів з української сторони порівняно низький. Ця статистика з урахуванням кількості людей, які перебувають у нас, не гірша,  ніж серед поляків. Вона ще краща. Якщо й є злочини, це, як правило, злочини, пов'язані з фальсифікацією підстав для перебування”, - зазначив Сольох.

Він також підкреслив, що нещодавнє затримання громадянина України за підозрою в тероризмі є першою подібною справою.

“Як правило, мусульманський фундаменталізм в Україні - рідкісне явище”, - додав керівник Бюро національної безпеки Польщі.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Знову про наших львівських дурбаністів

  Василь Чорний

  Новий закон про медіа не стане на заваді чесним ЗМІ

  Михайло Цимбалюк

  Вибори за новими правилами: прозоріші, але з нюансами

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: