• Головна
 • Новини
 • Рішення про послаблення карантину у Львові розглянуть у четвер

13.04.2021, 15:07

Рішення про послаблення карантину у Львові розглянуть у четвер

Міська комісія з питань ТЕБ і НС розглядатиме можливість послаблення карантину на наступному засіданні, у четвер, йдеться у повідомленні на сайті Львівської міськради.

«Станом на ранок ми маємо 1093 занятих хворими з Covid-19 ліжкомісця. Загалом у нас є 1400 ліжок, однак ми продовжуємо їх збільшувати. Зазначимо, що за останню добу до медзакладів поступило 74 особи, виписано – 113. Ми продовжуємо моніторити ситуацію, щоб приймати подальші рішення щодо посилення чи послаблення карантину. Впродовж наступних днів ми будемо спостерігати за ситуацією та в четвер будемо приймати відповідні рішення.

Зазначу, що ми розглядаємо можливість послаблення карантину по трьох категоріях: повернення до очного навчання учнів 1-4 класів, робота літніх майданчиків та відновлення діяльності непродовольчих ринків. Такі послаблення можливі лише за кількох умов. Перша з них – це зменшення кількості госпіталізованих та кількості позитивних ПЛР. Зараз такої динаміки не спостерігається, тому повернемося до цього питання у четвер», – зазначив Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: