• Головна
 • Новини
 • Рекордний рік з погляду фальшивих документів на польсько-українському кордоні

31.07.2021, 18:15

Рекордний рік з погляду фальшивих документів на польсько-українському кордоні

Тільки на підкарпатському відрізку польсько-українського кордону цьогоріч польські працівники викрили майже 2,5 тис. підроблених документів

Про це пише Польське Радіо.

Майже 2,5 тисячі фальшивих документів виявили під початку року на підкарпатському відрізку польсько-українського кордону працівники Бескидського відділу Прикордонної служби Польщі. Це рекордна за попередні роки кількість фіктивних документів, що пов’язана із нинішніми епідемічними положеннями, які обмежили в’їзд до Польщі деяким категоріям осіб.

Як пояснила майор Ельжбєта Пікор із Бескидського відділу Прикордонної служби, серед фальшивок переважають документи на роботу, але є теж водійські права, відбитки штампів прикордонників та довідки про прийняття іноземців до школи у Польщі.

«Це одна із небагатьох підстав, що у період пандемії дозоляє іноземцям в’їхати на територію Польщі», - зазначила вона.

Саме таку чергову підроблену довідку про прийняття до школи затримали у середу прикордонники з Корчової. Документ представила 29-річна громадянка України, яка подорожувала із дочкою, яку нібито прийняла одна із варшавських шкіл.

За словами Пікор, прикордонники засумнівалися у справжності документу. Дирекція школи не підтвердила видання такого сертифікату.

Українка зізналася у спробі скористатися підробкою та добровільно погодилася понести покарання у вигляді чотиримісячного ув’язнення із випробувальним терміном на один рік. Разом із дочкою вона повернулася на територію України.

За словами польських прикордонників, згідно із статистикою, 2021 рік буде рекордним з погляду числа фальшивих документів, викритих на підкарпатському відрізку кордону з Україною.

«Вже виявлено майже 2,5 тисячі. На 500 штук більше, ніж за весь 2020 рік і утричі більше, ніж в 2019 році, тобто до пандемії», - повідомила речниця.

Цьогоріч серед фальшивих документів на кордоні переважали, зокрема, 1,7 тисяч різних документів на роботу, 175 фальшивих водійських прав, приблизно 150 фальшивих штампів та 88 фальшивих довідок про прийняття до школи.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Львівські артилеристи зірвали ворожу атаку на позиції ЗСУ в районі Содедара, знищивши 25 вагнерівців в одній траншеї

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: