Рахункова палата проведе аудит Верховної Ради України VII і VIII скликань.
Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан в ефірі “Українського Радіо”, пишуть Букви.
Зокрема, рахункова палата вивчатиме ефективність використання коштів державного бюджету та управління державним майном Апаратом Верховної Ради України, що мають фінансові наслідки для державного бюджету.
“Ми охопимо період роботи двох скликань – VII та VIII, щоби не було упередженості. Верховна Рада не перевірялася жодного разу за часи незалежності нашої держави. Забігаючи трохи наперед можу сказати, що попереднє вивчення матеріалів нам вже показує наявні “білі плями”, на які нинішньому парламенту варто буде звернути увагу. Думаю, наприкінці березня цей аудит буде заслухано в Рахунковій палаті”, – сказав Пацкан.
Крім того, він повідомив, що наступного року Рахункова палата проведе аудит Центральної виборчої комісії.
“Я обіцяв, що ми проведемо аудит ЦВК. Тим більше відбулися подвійні вибори. Результати також очікуємо навесні”, – зазначив голова Рахункової палати.
Раніше Глава Рахункової палати Валерій Пацкан під час звіту в парламенті заявив, що правоохоронці відкрили 80 кримінальних проваджень за матеріалами Рахункової палати щодо неефективного використання бюджетних коштів.
За темою
- Аудит Укроборонпрому не покаже, хто, де і скільки вкрав – Абромавичус
05.11.2019, 16:33
- Боротьба за економію часу на державні закупівлі
13.06.2018, 21:26
Обговорення
Політика
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18 квітня: що треба знати про цей день
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми