• Головна
 • Новини
 • Рада створила ТСК щодо корупції в українському футболі

15.11.2019, 15:02

Рада створила ТСК щодо корупції в українському футболі

Верховна рада України підтримала створення тимчасової слідчої комісії (ТСК) щодо корупції в Українській асоціації футболу (УАФ). Відповідну постанову підтримали 260 народних депутатів,

Про це передає кореспондент РБК-Україна.

Передбачається, що ця комісія перевірить можливі факти корупції президентом УАФ Андрієм Павелком, який у парламенті 8 скликання очолював бюджетний комітет, при вирішенні питання про фінансування будівництва футбольних полів зі штучним покриттям, а також факти можливого розкрадання бюджетних коштів, виділених на цю програму.

Кількісний склад тимчасової слідчої комісії становить 10 народних депутатів, виходячи із забезпечення такого представництва: один представник від двадцяти народних депутатів, але не менш як по одному народному депутату України від кожної депутатської фракції (депутатської групи).

Нагадаємо, раніше Національне агентство з питань запобігання корупції встановило 12 випадків конфлікту інтересів, коли Павелко в 2017-2018 роках лобіював виділення 640 млн гривень на будівництво футбольних майданчиків зі штучним покриттям.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Підсумки ста днів роботи Верховної Ради

  Василь Чорний

  Альма-матер Сухомлинського та творчі скарби кафедри журналістики

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: