• Головна
 • Новини
 • Профільний комітет Ради включив до порядку денного два соціально важливі законопроекти «Батьківщини»

24.12.2020, 09:05

Профільний комітет Ради включив до порядку денного два соціально важливі законопроекти «Батьківщини»

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на своєму засіданні включив до порядку денного сесії Верховної Ради України два законопроекти авторства народних депутатів від ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко та Михайла Цимбалюка.

За словами народного депутата України Михайла Цимбалюка, Законом України «Про індексацію грошових доходів населення» було передбачено, що індексація грошових доходів населення здійснюється при перевищенні порогу інфляції 101%, у тому числі і пенсій.

«Проте у порушення статті 22 Конституції України, індексація грошових доходів населення здійснюється при перевищенні порогу інфляції 103%. Цю норму має врегулювати наш законопроект №4005», – зазначив народний обранець.

Також профільний комітет вніс на розгляд народних депутатів проект Закону Про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» щодо збільшення розміру допомоги (№ 4006).

«Нашим законопроектом передбачено припинення порушення Конституції України, аби при визначенні розміру допомоги малозабезпеченим сім’ям враховувалися фактичні прожиткові мінімуми, а також вилучається норма, що розмір державної соціальної допомоги визначається з урахуванням рівня забезпечення прожиткового мінімуму», – підсумував Михайло Цимбалюк.  

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: