Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами членів молодіжної збірної команди України U-20 з футболу та золотих медалістів ІІ Європейських ігор, де українці посіли загальнокомандне третє місце.
Про це повідомляється на сайті глави держави.
Зокрема зазначається, що Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська відвідали Державне підприємство «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа», де Президент вручив державні нагороди членам юнацької збірної України (U-20) з футболу, які перемогли на чемпіонаті світу в Польщі.
Також глава держави нагородив золотих медалістів ІІ Європейських ігор, на яких Україна посіла загальнокомандне третє місце.
«Я пишаюся тим, що живу з вами в одній країні, в один час. Держава для вас, спортсменів, замало робила. Ми хочемо це змінити – ставлення і до вас, і до спорту», – заявив Зеленський під час вітального слова.
Також Президент зазначив, що після приїзду до «Конча-Заспи» він отримав інформацію про невеликі стипендії українських спортсменів. Зеленський пообіцяв вирішити цю проблему.
«Я знаю, що у вас дуже маленькі спортивні стипендії. Ми збільшимо. Обов'язково допомагатимемо вам. Кажіть про проблеми – будемо вирішувати», – наголосив він.
Володимир та Олена Зеленські оглянули інфраструктуру навчально-спортивного комплексу, зокрема відвідали зали спортивної гімнастики, важкої атлетики та греко-римської боротьби.
Також глава держави ознайомився з планами реконструкції та технічного переоснащення комплексного ігрового залу, будівництва спеціалізованого сучасного спального корпусу, що відповідатиме потребам спортсменів з обмеженими можливостями, та спеціалізованого плавального комплексу олімпійського класу на території Олімпійського навчально-спортивного центру.
Президент України також ознайомився з умовами проживання спортсменів у гуртожитку на території комплексу. Крім того, під час розмови з генеральним директором Олімпійського навчально-спортивного центру «Конча-Заспа» Андрієм Крилюком та олімпійським чемпіоном Олегом Верняєвим глава держави пообіцяв посприяти виділенню житла тим спортсменам, які цього потребують.
За темою
- Зеленський анонсував нові контракти для військових із виплатами до 300 тисяч гривень
12.06.2026, 15:57
- Україна ввела санкції проти причетних до переслідування та загибелі Вікторії Рощиної
12.06.2026, 13:51
- Зеленський: Путін не хоче миру з Україною
21.01.2024, 17:05
- Зеленський підписав укази про продовження воєнного стану та мобілізації
09.11.2023, 16:31
- Зеленський закликав світових політиків і всі міжнародні організації визнати Росію державою-спонсором тероризму
16.09.2022, 19:28
Обговорення
Спорт
ТОП
У рейсовому автобусі на кордоні виявили приховану техніку на мільйон гривень
У львівських автобусах перевіряють роботу кондиціонерів
Незаконна порубка: підозрюють двох експосадовців лісництва на Львівщині
Ректором Львівської академії мистецтв знову обрали Василя Косіва
На Львівщині засудили адміністратора Viber-каналу з даними про ТЦК
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні