• Головна
 • Новини
 • Порошенко дав команду підконтрольній місцевій владі фальсифікувати результат «Батьківщини»

16.07.2019, 22:23

Порошенко дав команду підконтрольній місцевій владі фальсифікувати результат «Батьківщини»

«Батьківщина» отримала інформацію про те, що колишній президент Петро Порошенко дав команду підконтрольній йому місцевій владі фальсифікувати результати партії Юлії Тимошенко на виборах 21 липня. Про це заявив заступник голови «Батьківщини», народний депутат Сергій Власенко в ефірі телеканалу «Наш».

Про це повідомила прес-служба ВО "Батьківщина".

«Ми сьогодні отримали інформацію про те, що, боячись коаліції «Слуги народу» і «Батьківщини», Петро Порошенко, маючи ресурси на місцевому рівні – підконтрольних губернаторів і міських голів – дав команду фальсифікувати вибори і забирати у «Батьківщини» голоси», – сказав політик.

Сергій Власенко пояснив, що Порошенко боїться професійних людей у майбутній владі: «Він боїться і знає, що прийдуть люди, вивернуть всі його оборудки і принесуть гроші в український бюджет».

«Порошенко шалено боїться реальної коаліції в новому парламенті і того, що Юлія Тимошенко стане прем’єр-міністром. Так само, як він боявся Юлію Тимошенко на президентських виборах, коли сфальсифікував перший тур і вкрав у лідера «Батьківщини» 2%», – заявив Сергій Власенко у коментарі журналістам.

Щоб запобігти такому сценарію, Сергій Власенко закликав українців обов’язково прийти на вибори і проголосувати, щоб результат «Батьківщини» був «безсумнівним».

Фото - Главред

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Політика

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Я що – пам’ятник?» - Зеленський назвав власний бюст «жахом»

  Коментар

  Блоги

  Юрій Никорак

  То хто ж у лікарнях вторинний: меддопомога чи пацієнти?

  Мирослав Дністрянський

  Україна вже перестала бути потужною індустріальною державою

  Андрій Вихопень

  На місці Мальського я почав би не з нарад

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: