Під час ранкового ефіру «Люкс FM» міський голова Львова Андрій Садовий розповів про ситуацію із захворюваністю на коронавірус в нашому місті та про наступні кроки, які міська влада планує впроваджувати для боротьби зі динамікою поширення хвороби.
Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.
«З 1300 ліжок, які в міських лікарнях є для пацієнтів з Covid-19, станом на сьогодні буде зайнято вже 1000. Добре, що ми прогнозували таку ситуацію і вже збільшуємо цей резерв. Зараз стоїть завдання мати 2000 таких ліжкомісць. Кожного дня все більше нових, складних пацієнтів поступає. Попри локдаун, динаміка не спадає, навпаки, є ріст. Тому наразі ніякого послаблення карантину не буде. Сьогодні на штабі будемо обговорювати питання посилення карантину. Як би цього не хотілось, але стоїть питання про закриття дитячих садочків та курсування громадського транспорту. Це дуже непрості рішення, тому ми до останнього думаємо, як виходити із критичної ситуації.
Сьогодні побачив новини, що у Великобританії послабили карантин і дозволили зустрічатись компаніям по 6 осіб. Якщо порівняти це послаблення з нами, то в нас тоді взагалі ніякого карантину немає. Добре, що у нас є де госпіталізовувати людей, бо в інших областях нема такої можливості, але якщо кожного дня буде поступати по 50−70 нових хворих, то ситуація буде дуже критичною. Якщо нічого не зміниться, то може бути загальноукраїнських локдаун. Зараз потрібно як ніколи дбати про своє здоров’я, берегти себе.
Зараз закриті заклади харчування, магазини і торгові центри, і це велика проблема для людей, які там працюють, адже вони залишились без засобів для існування. На урядовому рівні було прийнято рішення виплачувати їм по 8 тисяч гривень. Це невелика сума, але хоча б щось. Якби там не було, треба розуміти, що люди помирають і треба в першу чергу думати про безпеку людей", — розповів Андрій Садовий.
За темою
- В Україні зростає кількість хворих на коронавірус – МОЗ
29.09.2023, 17:30
- На Львівщині минулого тижня на коронавірус захворіло понад 2300 мешканців
19.09.2022, 09:03
- В Україні починається нова хвиля коронавірусу
04.09.2022, 18:42
- За тиждень кількість хворих на коронавірус у Львові зросла майже втричі
23.08.2022, 16:20
- ВООЗ розробила три сценарії коронавірусної пандемії
31.03.2022, 08:32
Обговорення
Львів
ТОП
У Львові донька загиблого військового через суд домоглася виплати 7,5 млн грн від Міноборони
У Новому Роздолі на Львівщині загинула 50-річна жінка у власній квартирі
5 травня: що треба знати про цей день
Полковника 103 бригади ТрО затримали за схему поборів із “бойових” виплат
Російські дрони вночі вдарили по Києву та області, є постраждалі
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми