• Головна
 • Новини
 • Поляки та українці організували незаконний приїзд іноземців до Польщі

14.12.2019, 10:08

Поляки та українці організували незаконний приїзд іноземців до Польщі

800 тис. злотих (187 тисяч євро) заробили члени злочинної групи, яка організувала іноземцям незаконний приїзд до Польщі. Групу знешкодили функціонери Прикордонної служби. Обвинувачення у справі висунули шістьом особам, українцям та полякам, двох з них арештували.

Про це повідомило Польське радіо.

За словами речниці Надодрського відділу Прикордонної служби Йоанни Конєчняк, обвинувачення у керуванні групою висунули 41-річній польці та її 45-річному чоловіку. Ще чотирьом громадянам України у віці від 25 до 57 років висунули обвинувачення у приналежності до групи та організації незаконного перетину кордону.

Повідомляється, що члени групи створювали або купували різні суб’єкти господарювання, насамперед фірми, і подавали до управлінь праці документи, що підтверджують фіктивну зайнятість іноземців у цих компаніях. Завдяки цьому іноземці могли приїхати до Польщі.

Під час слідства з’ясовано, що так тільки у повітовому управлінні праці у Зєльоній-Ґурі на заході Польщі підозрювані зареєстрували понад 12 тис. фіктивних декларацій про доручення роботи іноземцям і таким чином протягом півтора року вони могли незаконно заробити на цьому понад 187 тисяч євро.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Створено спосіб введення тексту без клавіатури

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Вивернуті кишені львів'ян!

  Андрій Вихопень

  Різдв'яний подарунок від Садового - підвищення тарифів на проїзд

  Михайло Цимбалюк

  Нехай смакує різдвяна кутя, приносить радість коляда

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: