• Головна
 • Новини
 • Поляки бояться, що українці загальмують зростання їхніх зарплат

15.11.2019, 00:08

Поляки бояться, що українці загальмують зростання їхніх зарплат

Чим менше заробляють польські працівники, тим більше вони бояться, що через наплив українців їхні зарплати не підвищуватимуть.

Про це свідчать результати останнього дослідження “Барометр трудової імміграції”, яке підготувала компанія Personnel Service, повідомляє YAVP.PL.

Гальмування зростання зарплат через наплив українців побоюються аж 33% польських працівників. Майже половина (46%) з них, це ті, хто заробляють не більше 2-х тисяч злотих нетто на місяць. Водночас серед поляків, чий місячний дохід складає від 4-х тисяч, лише 18% таких, що бояться затримки росту зарплат через українських працівників. 

Натомість 63% опитаних переконані що працевлаштування українців ніяк не впливає на розмір зарплат у Польщі. А 90% вважають, що трудові мігранти не є загрозою для втрати роботи.

Дослідження також показало, що понад 70% польських роботодавців працевлаштовують українців на посади нижнього щабелю - фізична праця, яке не вимагає певної кваліфікації. На посади середньої ланки, де вимагається професійна кваліфікація, українців бере на роботу кожна п'ята фірма в Польщі.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Які ідеологічні засади можуть об'єднати українців

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: