Польські газовики планують укласти 275 кілометрів труб газопроводу по дну Балтійського моря до кінця року.
Польська держкомпанія Gaz-System оголосила в понеділок, 28 червня, про початок прокладання морської ділянки газопроводу Baltic Pipe по дну Балтійського моря, передає Кореспондент.
"27 червня Castorone - одне з морських суден, відповідальних за прокладання морської ділянки газопроводу між Польщею та Данією, - почало прокладання Baltic Pipe в Балтійському морі", - йдеться в повідомленні.
Прокладання почалося в данських водах, недалеко від острова Борнхольм.
Зазначається, що судно Castorone буде поступово рухатися по трасі газопроводу в північно-західному напрямку.
"Прокладання морського трубопроводу довжиною майже 275 км займе кілька місяців. Якщо дозволить погода, весь процес буде завершений цьогоріч", - йдеться в повідомленні.
Варто зазначити, що на початку червня Апеляційний рада з питань навколишнього середовища і харчових продуктів Данії відкликала дозвіл, виданий управлінням з охорони навколишнього середовища на будівництво газопроводу Baltic Pipe.
Нагадаємо, 4 травня 2020 року в Польщі дали старт будівництву Baltic Pipe. Про це оголосив по національному ТБ президент країни Анджей Дуда. Він наголосив, що в результаті газ зможе отримувати і Україна.
Проект Baltic Pipe передбачає три етапи: з'єднання норвезьких і данських систем передачі газу, розширення інфраструктури Данії, а також будівництво труби Baltic Pipe, яка з'єднає Польщу та Данію по дну Балтійського моря. Планована потужність газопроводу - 10 млрд кубометрів на рік. Завершити будівництво Польща планувала до 1 жовтня 2022 року.
Вартість проекту становить понад 1,5 млрд євро, з яких майже 267 млн становлять кошти Єврокомісії.
За темою
- На території Польщі правоохоронці затримали журналістів з Волині, які знімали торгівлю країни з Росією
13.03.2024, 16:55
- У Польщі назвали умову постачання зброї Україні
25.09.2023, 14:20
- Польща підтримуватиме Україну до останнього дня боротьби – Дуда
23.08.2022, 15:23
- Польща заборонила імпорт російського вугілля
29.03.2022, 21:47
- Польща вишле десятки російських дипломатів за шпигунство
23.03.2022, 12:59
Обговорення
Світ
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18 квітня: що треба знати про цей день
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми