• Головна
 • Новини
 • Поліція Львівщини наразі не полює на порушників карантину

07.04.2020, 14:55

Поліція Львівщини наразі не полює на порушників карантину

На сьогоднішній день патрульні поліцейські Львова та Львівщини не влаштовують рейдів у пошуках порушників карантину.

Начальник управління патрульної поліції Львівської області Роман Пилипенко розповів ІП «Діло», що патрульна поліція працює у звичному режимі.

«Якихось великих змін ми не відчули. Дещо знизилася кількість викликів. Натомість збільшилася кількість викликів щодо порушення правил карантину. Патрульна поліція націлена на превентивну діяльність, тобто роз’яснювальну діяльність. Особовий склад розуміє деякі проблеми нестачі захисних масок серед людей і таких інших речей. Тому здебільшого ведуться профілактичні бесіди і вже особи, які не розуміють і порушують вимоги закону, тоді їх притягають до адміністративної відповідальності», – сказав Пилипенко.

Також начальник управління патрульної поліції Львівської області наголосив, що ніяких рейдів не влаштовують.

«На сьогоднішній день ми не влаштовуємо рейдів. В суботу та неділю проводилися управлінням патрульної поліції і Головним управлінням національної поліції у Львівській області профілактичні відпрацювання у місті Львові і Львівській області, де громадянам наголошували, що і які зміни відбулися, що є посилено карантинні заходи за недотримання яких, особи будуть притягатися до адміністративної відповідності, або до кримінальної», – сказав поліцейський.

Також Пилипенко відзначив, що на сьогоднішній день патрульні поліцейські Львова та Львівщини забезпечені у достатній кількості як одноразовими масками, так і респіраторами, антисепниками, захисними окулярами, одноразовими гумовими рукавичками.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Урядова гра з підприємцями країни. Третій місяць

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: