10.09.2019, 18:41

Північний потік-2 готують до санкцій - ЗМІ

Компанія-оператор будівництва газопроводу відпрацьовує сценарії завершення проєкту на випадок введення санкцій.

Компанія Nord Stream 2 AG, яка є оператором Північного потоку-2, тестує сценарії завершення будівництва газопроводу в разі введення санкцій з боку США. Про це повідомив глава австрійської OMV Райнер Зеле в кулуарах Світового нафтового конгресу в Абу-Дубі у вівторок, 10 вересня, пише Кореспондент із посиланням на  ТАСС.

"Це повинен вирішувати оператор проєкту, Nord Stream 2 AG. Цілком переконаний в тому, що вони перевіряють різні сценарії і готуються до всього", - сказав він, відповідаючи на запитання, чи розглядається можливість залучення російського підрядника в разі введення санкцій стосовно діючих партнерів проєкту.

"Усе, що я бачу зараз, це те, що проєкт зведено на 80%, майже повністю профінансовано. Я не знаю, проти чого тут вводити санкції", - сказав Зеле, додавши, що "вкрай втомився" від цих погроз.

Нагадаємо, у червні в Конгресі США узгодили закон про введення санкцій проти компаній, пов'язаних з будівництвом російського трубопроводу Північний потік-2.

Ініціатива передбачає обмеження проти осіб і компаній, які продають чи здають в оренду морські судна для будівництва Північного потоку-2, а також надають фінансову і технічну підтримку або ж забезпечують страхування таких суден.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Що робити з Львівським аеропортом?

Наталя Тимчій

Могильники Львівської агломерації

Іван Стецькович

Про газ, телевізор і не лохів

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: