• Головна
  • Новини
  • Підприємцям пропонують рекламуватись в каталозі «Експортний потенціал Львівщини»

02.12.2020, 15:08

Підприємцям пропонують рекламуватись в каталозі «Експортний потенціал Львівщини»

Підприємцям Львівщини пропонують представити свою продукцію в оновленому каталозі «Експортний потенціал Львівщини». Над ним працює Служба експортера Львівської ОДА.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Вперше промоційне видання презентували торік.

«Метою створення каталогу була промоція підприємств регіону та допомога експортерам Львівщини у налагодженні нових контактів, виходу на зовнішні ринки», - розповіла керівник відділу розвитку торгівлі та підприємництва департаменту економічної політики Львівської ОДА Христина Каліш.

Це - двомовний каталог, на сторінках якого розміщені понад 200 підприємств Львівщини різних галузей промисловості. Це і будівельна, деревообробна, легка, машинобудівна, меблева, металообробна, поліграфічна, харчова, хімічна промисловість.

Кожна сторінка презентує окреме підприємство. Є ілюстрація виробництва, або ж продукції, контактні дані тощо.

«Інформація у виданні розміщена українською та англійською. Це значно розширює сферу його дії, а також зумовлено географією розповсюдження. Каталог «Експортний потенціал Львівщини» поширюється через дипломатичні представництва та інституції іноземних держав, а також презентується на міжнародних економічних форумах, ярмарках та виставках. Це своєю чергою покращує можливість доступу підприємств Львівщини на зовнішні ринки», - додала Христина Каліш.

Та економіка області не стоїть на місці, з’являються нові виробництва, інші перепрофільовуються, або ж розширюють виробничі потужності та асортимент.

Відтак, департамент економічної політики оновлює каталог і запрошує підприємства орієнтовані на експорт презентувати свою діяльність.

Про рішення щодо представлення продукції в каталозі підприємству потрібно повідомити до 25 грудня 2020 року на e-mail: loda.export@gmail.com.

За більш детальною інформацією можна звертатись у відділ розвитку торгівлі та підприємництва департаменту економічної політики облдержадміністрації за тел.: (032) 261-27-13.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Дев’ять кіл пекла для родин медиків

Андрій Вихопень

Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

Мирослав Дністрянський

То коли ж було засновано Львівський університет?

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: