07.02.2020, 19:10
Підозрюваного у підпалі авто журналістки "Радіо Свобода" суд відправив під домашній арешт
Галицький районний суд Львова ухвалив рішення про взяття під цілодобовий домашній арешт підозрюваного у підпалі автомобіля львівської кореспондентки Радіо Свобода Галини Терещук.
Про це повідомляє «Радіо Свобода».
Згідно з рішенням суду, він перебуватиме під домашнім арештом протягом двох місяців, до 6 квітня 2020 року.
Суд задовольнив клопотання прокуратури.
Ухвала може бути оскаржена протягом п’яти днів.
За даними журналістів програми «Схеми» (спільний проєкт Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший»), підозрюваний у підпалі, затриманий правоохоронцями в ніч на 6 лютого, є 19-річним студентом «Львівської політехніки», який вчиться на бюджеті на першому курсі за спеціальністю «будівництво та цивільна інженерія».
Затриманий, за даними джерел «Схем», – громадянин України, зареєстрований у Кам’янці-Подільському, уродженець Молдови. Хоча раніше голова МВС Арсен Аваков вказав у твіттері, що затриманий – громадянин Молдови.
Опівночі 30 січня у Львові невідома особа підпалила автомобіль, що належить журналістці Радіо Свобода Галині Терещук. Ніхто не постраждав.
У поліції уточнили, що в автомобілі пошкоджено передню частину кузова та моторний відсік. Кримінальне провадження відкрили за статтею «умисне знищення або пошкодження майна журналіста». За даними слідства, основна версія підпалу автомобіля журналістки – професійна діяльність.
Журналістка Радіо Свобода Галина Терещук працює на Радіо Cвобода з 2000 року, вона відкидає побутові версії підпалу її автомобіля.
За темою
- З Укрексімбанку звільнили двох учасників нападу на журналістів
13.11.2021, 10:29
- Мецгер відреагував на розслідування «Схем» щодо Укрексімбанку
08.10.2021, 15:43
- В Укрексімбанку розповіли про кредит, яким цікавилися «Схеми»
07.10.2021, 19:59
- Нападникам на журналістів «Схем» загрожує до 5 років ув’язнення – речник МВС
06.10.2021, 16:59
- На журналістів "Схем" скоїли напад під час запису інтерв’ю із головою правління "Укрексімбанку"
05.10.2021, 09:24
Обговорення
Львів
ТОП
Поліція Львівщини розшукує Валентину Щербату з Шептицького
У центрі Тернополя сталася пожежа у відомому барі родини ексмера Заставного
19-річному водію BMW оголосили підозру після смертельної аварії на дамбі у Тернополі
У Харкові 4-річна дитина загинула після падіння з вікна: матері повідомили про підозру
Кількість госпіталізованих через спалах у дитсадку на Сихові зросла до 17
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми