Неподалік від Кривого Рогу, в селищі Рудничне на Дніпропетровщині, виявили приватний нежитловий будинок, в якому прописана 41 особа.
Про це йдеться у Facebook-повідомленні дніпровського осередку ВГО "Громадянська мережа "ОПОРА".
У повідомленні сказано, що 22 березня на засіданні окружної виборчої комісії №33 член комісії Сергій Петріга повідомив, що «в селищі Рудничне, за адресою вул. Руднична, б. 11 знаходиться приватний будинок. Я був там сьогодні. Це розвалюха. Там нема нічого. За цією адресою зареєстровано 41 виборця. Я звертався з цього питання до Реєстру виборців, мені відповіли, що дійсно там зареєстровано 41 виборця і вони всі зареєстровані з грудня 2018 року, тобто, на вибори. Хто ці люди, не знає ніхто».
Спостерігачі ОПОРИ відвідали будинок за вказаною адресою та виборчу дільницю №121753, до якої він відноситься. За словами місцевих мешканців, даний будинок був проданий влітку 2018 року. Нові господарі з'являються рідко, останній раз в будинку їх бачили восени 2018 року. Спостерігачі також повідомляють, що будинок за вказаною адресою знаходиться у непридатному для проживання стані.


За темою
- ЦВК скасувала реєстрацію чотирьох кандидатів у народні депутати
14.11.2019, 22:38
- Передвиборча кампанія Зеленського здобула 7 нагород Європейської асоціації політконсультантів
01.06.2019, 15:35
- Рада врешті затвердила дату інавгурації Зеленського
16.05.2019, 11:11
- Регламентний комітет Ради ухвалив соломонове рішення щодо дати інавгурації
15.05.2019, 16:11
- Дата інавгурації Зеленського стає новим челенджем: #чимпізніше
10.05.2019, 17:33
Обговорення
ТОП
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
В Університетській лікарні врятували 28-річну жінку, від якої відмовилися медичні заклади на заході України
У Львові чоловік напав на контролерок після перевірки оплати проїзду в автобусі №14
На Львівщині чоловік після конфлікту з тещею підпалив будівлю і вчинив самоспалення
У Луцьку на хабарі у 3500 доларів поліція затримала керуючого адвокатським бюро
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні