12.12.2019, 14:33

Перша заступниця голови НБУ поскаржилася на погрози

Перший заступник голови Нацбанку Катерина Рожкова заявила, що почала отримувати СМС з погрозами, які сприймає як реальні і пов’язані з її роботою.

Про це свідчить пост Рожкової у Facebook:

 "Тиск на мене та нашу команду посилюється. Три дні поспіль зранку "мітингувальники" біля дому намагаються перешкоджати моєму виїзду на роботу. Доводиться викликати поліцію та їхати на поліцейському авто.

А вчора о 17:19 з невідомого номера на свій мобільний я отримала СМС з погрозами.

Ці погрози я сприймаю як реальні, пов’язані з виконанням мною службових обов’язків на посаді першого заступника голови НБУ". 

 

За словами Рожкової, після СМС ввечері приїхала поліція із саперами, бо отримали повідомлення про замінування сусідського будинку. Воно виявилось хибним, але Рожкова припустила, що той, хто повідомляв про замінування, просто помилився адресою.

Перший заступник голови НБУ додала, що, враховуючи все це, 11 грудня звернулась з відповідною заявою до правоохоронних органів.  

Нагадаємо, раніше Правління Національного банку у відкритому зверненні поскаржилось на тиск з боку олігарха Ігоря Коломойського.

Національний банк надав правоохоронним органам докази того, що мітинги, які тривають під будівлею установи не спонтанні, а проплачені.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Знову про наших львівських дурбаністів

  Василь Чорний

  Новий закон про медіа не стане на заваді чесним ЗМІ

  Михайло Цимбалюк

  Вибори за новими правилами: прозоріші, але з нюансами

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: