• Головна
  • Новини
  • У НБУ підтвердили стабілізацію ситуації на валютному ринку

05.02.2022, 11:26

У НБУ підтвердили стабілізацію ситуації на валютному ринку

За перший тиждень лютого ситуація на валютному ринку стабілізувалася порівняно з кінцем січня.

Про це заявила пресслужба Нацбанку у Telegram, передає "Слово і Діло".

«З одного боку, заспокоївся підвищений попит на валюту, що виник у минулі періоди через вплив психологічного фактора, зумовлений погіршенням інформаційного середовища. З іншого боку, - зросла пропозиція валюти», - йдеться у повідомленні.

Як наслідок, за тиждень гривня на міжбанківському валютному ринку зміцнилася до 28,11 грн/долар з 28,68 грн/долар на закритті міжбанку минулої п'ятниці, зазначили в НБУ.

Нацбанк виходив на валютний ринок для згладжування надмірних коливань, але вже не з продажем валюти – як це було протягом більшої частини січня, а з покупкою. Всього за тиждень НБУ купив на валютному ринку 333,7 млн. доларів.

За даними НБУ, цього ж тижня вперше з початку року населення продавало валюти більше, ніж купувало.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 2 лютого також заявив про стабілізацію гривні та відсутність ризиків для неї.

Наприкінці січня в НБУ оцінили ситуацію із падінням гривні, назвавши її «складною, але не критичною».

  • Обговорення

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним 

    Василь Чорний

    Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

    Богдан Козійчук

    Про чистоту мови правничої 

    bigmir)net TOP 100

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: