• Головна
 • Новини
 • Обласні депутати та активісти пікетували МВС та Зеленського

15.11.2019, 19:53

Обласні депутати та активісти пікетували МВС та Зеленського

Сьогодні, 15 листопада, в Києві під стінами Міністерства внутрішніх справ та Офісу Президента відбувається акція протесту з низкою вимог до центральних органів влади щодо належного реагування на події, які відбулися в м. Соснівка на Львівщині. Серед учасників – депутати Львівської обласної ради та зацікавлена громадськість.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради.

За словами першого заступника голови Львівської обласної ради Богдана Гагалюка, одна з основних вимог – відсторонення від займаної посади начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області. 

«Суспільство і депутати Львівської обласної ради рішуче засудили силовий розгін 21 вересня 2019 року працівниками підрозділів «ТОР» ГУ НП у Львівській області та «КОРД» ГУ НП у Київській області мирних учасників протесту на залізничній станції Соснівка.

Крім того, ми вимагали і вимагаємо провести службове розслідування за фактом перевищення службових повноважень працівниками правоохоронних органів, встановити винних та притягнути їх до відповідальності, а також на час розслідування відсторонити від займаної посади начальника Нацполіції Львівщини.

За час, що минув від тих подій, нічого з цих вимог не виконано. Тому ми були вимушені вдатися до проведення акції протесту», - розповів перший заступник голови Львівської обласної ради.

Інший учасник акції протесту, депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч так прокоментував сьогоднішню подію: «Чому на шостому році російсько-української війни ми купуємо мокшанське вугілля та електроенергію?! Чому після революції гідності правоохоронці вдягнені в уніформу без розпізнавальних знаків здійснюють розгін активістів застосовуючи силу?! Чому МВС України не реагує на звернення громади, обласної ради, про звільнення очільника поліції та проведення службової перевірки щодо подій, які мали місце 21 вересня в м. Соснівка?!».

Як відомо, Львівська обласна рада прийняла рішення №884 від 24 вересня 2019 року «Про інформацію начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Львівської області за 2018 рік і 9 місяців 2019 року».

Цим рішенням депутати засудили силовий розгін 21 вересня 2019 року мирних учасників протесту на залізничній станції Соснівка.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Хто палить - той москаль!"

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: