На окупованих територіях Луганської області СММ ОБСЄ виявила понад півсотні танків, а також важку броньовану техніку, "Гради" та зенітно-ракетне озброєння за межами виділених місць зберігання озброєння
Про це повідомляється у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ за 25 квітня 2019 року, передає УП.
24 квітня БПЛА СММ малого радіуса дії виявив 4 танки (Т-64 — 1 од., невстановленого типу — 3 од.) біля н. п. Новоселівка (16 км на захід від Луганська).
На основі доступних СММ даних повітряного спостереження виявлено: 13 танків на полігоні поблизу н. п. Шимшинівка (27 км на південний захід від Луганська), 23 танки на полігоні біля н.п. Круглик (65 км на південний захід від Луганська), 21 танк, 15 одиниць буксирувальної артилерії чи мінометів (невстановленого типу) і 6 самохідних гаубиць (невстановленого типу) на полігоні поблизу н. п. Мирне (28 км на південний захід від Луганська)", - йдеться у звіті.
25 квітня члени патруля Місії 6 зенітних ракетних комплексів (9К35 "Стріла-10"), 7 танків (Т-72), 7 самохідних гаубиць (2С1 "Гвоздика", 122 мм), 7 реактивних систем залпового вогню (БМ-21 "Град", 122 мм) та 10 буксирувальних гаубиць (2А65 "Мста-Б", 152 мм — 5 од., Д-30 "Жаба", 122 мм — 5 од.) на території колишнього міжнародного аеропорту "Луганськ", орієнтовно за 10 км на південь від Луганська.
Вся ця техніка знаходилася за межами виділених місць зберігання озброєння.
За темою
- Російські ЗМІ розповсюджують фейки, щоб деморалізувати українців - Ткаченко
24.02.2022, 13:38
- Зеленський хоче, щоб Росія дала Україні чіткі гарантії безпеки
23.02.2022, 16:45
- СБУ посилює контрдиверсійний захист стратегічних об’єктів України
23.02.2022, 15:45
- В Україні вводять надзвичайний стан: що потрібно знати
23.02.2022, 14:45
- Україна закликала своїх громадян негайно покинути територію Росії
23.02.2022, 14:08
Обговорення
Новини з фронту
ТОП
У Львові арештували полковника ЗСУ за підозрою у поборах із військових
23 роки «рабства»: підприємець з Городка тримав у трудовій неволі однокласника
У Львові арештували продавця та ймовірну керівницю мережі наркомагазинів U420
50-річний мешканець Львівщини вистрілив з рушниці в односельця і втік до лісу
У Львові засудили офіцерів, які дозволяли підлеглим працювати на СТО замість служби
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми