31.03.2020, 11:43

Новий міністр фінансів проти дефолту

Новий міністр фінансів України Сергій Марченко під час представлення у ролі керівника міністерства наголосив на тому, що держава повинна виконувати свої зобов’язання перед міжнародними партнерами. Про це повідомила прес-служба Мінфіну.

Сергій Марченко був представлений 31 березня як новий міністр фінансів України.

«Значно посилити фіскальний каркас країни - особливо актуально в період кризи. Ефективна робота податкового та митного блоків важлива, як ніколи. Ключовим критерієм оцінки цієї ефективності буде наповнення бюджету, адже держава має виконувати свої зобов’язання перед громадянами. Особливо перед найменш захищеними», – зазначив міністр під час представлення.

Водночас він зауважив, що податкова політика має бути раціональною та прагматичною, спрямованою на захист та розвиток економіки України. І для цього потрібно думати про нові режими стимулювання бізнесу. 

Сергій Марченко також наголосив на необхідності виконання державою своїх зобов’язань перед міжнародними партнерами. При цьому він вважає, що в перемовинах передовсім  важливо захищати інтереси України та її громадян.

Нагадуємо, напередодні Верховна Рада України підтримала рішення про призначення Сергія Марченка на посаду міністра фінансів.

 
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Богдан Рабешко

  Візовий центр на Джерельній - люди не можуть отримати ні віз, ні паспортів

  Михайло Цимбалюк

  Проект LIFT – це пошук ефективних чи насмішка з наївних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: