06.12.2021, 15:34

Нехаммер офіційно став новим канцлером Австрії

Лідер Австрійської народної партії Карл Нехаммер офіційно став новим федеральним канцлером. Сьогодні він склав присягу в присутності президента країни Александра Ван дер Беллена.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ORF.

Повідомляється, що зі вступом Нехаммера на нову посаду ряд міністерств змінив керівників. Зокрема, новим міністром внутрішніх справ став Герхард Карнер, а міністром фінансів - колишній держсекретар Магнус Бруннер.

Також повідомляється, що Александр Шалленберг, який рекордно короткий термін обіймав посаду канцлера, повернувся до Міністерства закордонних справ. Новим міністром освіти став Мартін Полашек.

"Важливо, що у нас є уряд, який здатний діяти швидко і може почати свою роботу. Нам потрібно боротися з пандемією, для якої потрібні всі наші сили", - заявив Нехаммер після бесіди з президентом Ван дер Белленом.

Зазначив, що він обіймав посаду міністра внутрішніх справ Австрії з січня 2020 року. До цього був генеральним секретарем Австрійської народної партії з 2018 по 2020 роки, а також членом Національної ради з 2017 по 2020 роки.

Нагадаємо, минулого тижня Австрійська народна партія (ÖVP) обрала Нехаммера новим лідером партії і, відповідно, федеральним канцлером.

Попередній австрійський канцлер Александр Шалленберг оголосив про відставку, хоча пробув на цій посаді всього 52 дні.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Бійка у Львівській районній раді. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  2021 – це був рік непростих викликів перед українським суспільством

  Василь Чорний

  Про перший рік "Батьківщини" у Самбірській райраді

  Богдан Рабешко

  Задовбали! Переворот...

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: